Відповідальність

Цим організатор повідомляє, що лудоманія - це залежність, що розвивається в результаті надмірного захоплення азартними іграми. На пізніх стадіях вона перетворюється в справжній психічний розлад, що вимагає тривалого комплексного лікування. Невміння контролювати свою ігрову поведінку призводить до серйозних матеріальних, фізичних і соціальних проблем. Залежність від ігрових автоматів і розвивається поступово. Нормально, якщо людина розважається, отримуючи задоволення від разових виграшів і легко ставлячись до невдач. Але як тільки процес починає набувати особливої значущості, можна говорити про те, що гравець потрапив в зону ризику. Ставати рабами азарту дорослим людям "допомагають”:

  • надмірне захоплення комп'ютерними іграми в дитячому та підлітковому віці;
  • невдоволення матеріальним становищем і соціальним визнанням (підвищена значимість грошей для відчуття самоповаги);
  • віра в "щасливу зірку" (рано чи пізно все буде, потрібно лише проявити терпіння);
  • потреба в гострих відчуттях;
  • відсутність поруч людей, за яких переживаєш і відчуваєш відповідальність.

Виявити залежність від азартних ігор у близької людини буває непросто. Щоб зробити Ігрова залежність у чоловіків і жінок може розвиватися без яскравих зовнішніх проявів, але все-таки є ознаки, що дозволяють розпізнати проблему на ранній стадії. Перший симптом: людина стала більше часу проводити за комп'ютером або зі смартфоном і при цьому часто перебуває в стані збудження. На питання, чим він там займається, відповідає розпливчасто. З'являються дратівливість, скритність, порушення сну та інші психосоматичні симптоми.

Якщо не почати лікування ігрової залежності на ранній стадії, наслідки не змусять на себе чекати:

  • під загрозою опиняються близькі міжособистісні відносини;
  • зростає ймовірність втратити роботу;
  • виникають проблеми з кредиторами, деякі з яких готові вдатися навіть до фізичного насильства;
  • зняття стресу за допомогою алкоголю і наркотиків призводить до звикання і відповідних фізичних наслідків.

Впевнені, що ігрова залежність - це не про вас? Ви точно не захоплюєтеся настільки, щоб відразу відіграватися після невдачі або позичати гроші на ставку, не розуміючи, як їх віддавати? Чудово, але динаміка розвитку залежності часто така, що перехід в розряд ігроманів абсолютно непомітний. Потрібно бути чесним перед собою. Якщо ви кожен день заходите і постійно перебуваєте на сайтах онлайн-казино, залежність від азартних ігор точно є. Якщо під час паузи підвищена потреба в азарті не проявляється, можна себе привітати. Якщо ні - потрібно визнати проблему і почати з нею боротися.

На пізніх етапах розвитку хвороби лудомани потребують професійного лікування. Методи терапії схожі з тими, що застосовують при реабілітації наркоманів і алкоголіків. Зазвичай застосовують комплексний підхід. Головна увага приділяється психології: людину вчать керувати своїми емоціями і заново налагоджувати соціальні зв'язки. Іноді використовують кодування і гіпноз. Лікування ігрової залежності передбачає і прийом медикаментів. Ліки необхідні, щоб нормалізувати внутрішні процеси. Подібної терапії краще уникати, але в ряді випадків без цього не обійтися. Також дуже важлива профілактика. Як і при лікуванні наркоманії або алкоголізму, без щирої допомоги рідних і друзів впоратися з проблемою дуже складно. Лудоманія - хвороба, офіційно визнана ВООЗ, тому займатися нею повинні професіонали. Перш ніж звертатися до лікаря, варто упевнитися в його кваліфікації і наявності дозволу на подібну діяльність. Терапія буває: груповою; індивідуальною; під постійним наглядом лікарів в лікарні.

Організатор дотримуючись принципів відповідальної гри цим надає гравцям інформацію про діяльність організацій, лікувальних закладів та/або медичних працівників, які лікують ігрову залежність, в т.ч інформацію (контактні дані, телефон служби підтримки): Медичний центр лікування залежностей «New Life» за посиланням: https://nc-newlife.com/ua/likuvannya-igrovoji-ta-internet-zalezhnosti